x

Özel ve kapsamlı eğitimden geçen Vip koruma ekibimiz, sizin ve çevrenizin güvenliğini sağlayarak can ve mal kaybını önlemektedir.

Kısa ve uzun vadeli koruma hizmetleri için Eskişehir özel koruma alanında bir numaralı hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde her zaman ihtiyacınız olan güvenlik hizmeti için bize ulaşabilir, irtibat kurabilirsiniz.

VİP Yakın Koruma Nedir?

Eğer tehdit altındaysanız, çok tanınan bir kişiyseniz özel anlarınızı ya da günlük yaşantınızı risk altına alabilecek durum ve olasılıklardan tedirgin oluyorsanız, Vip koruma ekibimiz sizinle her yere gelerek içeri giriş çıkışları kontrol edecek, olası durumlar için güvelik sağlayacaktır.

Eskişehir yakın koruma, dışarıdan gelen ünlü ya da devlet adamları için çalışan özel ekibimizden oluşan bir hizmettir. Ekibimiz halkla ilişkiler, psikolojiye hazırlık, ilk yardım ve devlet güvenliği gibi birçok eğitim almış, üstün koruma özelliklerine sahiptir.

VİP Koruma Eğitimi

Yakın koruma Eskişehir bölgesinde toplu alanlar ve toplu temaslar için, örneğin konser ya da toplantı bu durumlar kontrol altına almak için var olan güvenlik ekibimizin sizinle her yere gelerek, güvenlik sağlaması durumudur.

Önleyici hizmetler, olay yeri inceleme ve ruh sağlığı durumlar için özel eğitim alan ekibimiz, olası bir kötü durumda ne yapması gerektiğini bilerek size yardımcı olacaktır. Kısa ve uzun vadeli korumalar için eğitilmiş güvenlik ekibimiz, çevre ve alan kontrolü yapar, kimlik ve kişi kontrolleri yaparak, içeri ve dışarı girişleri kontrol altına alır. Şahıs ve tesis koruma tekniği almış, yakın dövüş sanatlarını iyi bilen profesyonel ekibimizle güven içinde kalabilirsiniz.

Vip koruma ekibimiz, polis ve jandarma gibi kurumların da verilen eğitimleri alarak, kısa zamanda çözüm odaklı davranmayı sindirmiş, programlı ve tedbirli davranmayı bilen koruma görevlilerimizdir.