x
Eskişehir’de Özel Güvenlik Hizmeti Nereden Alınır?
Özel güvenlik sektöründe eğitimli personel ve farklı sahalara özel güvenlik sistemi sunmak önemlidir. Eskişehir güvenlik hizmetlerinde. Karahan organizasyon olarak beklenen standartlarda kaliteli güvenlik hizmeti sunuyoruz Organizasyon güvenliği, bina güvenliği gibi farklı alanlarda..
Eskişehir Özel Güvenlik
2013 yılından bu yana Karahan Şirketler Grubu kocaman şehrimizi koruyor! Üstelik şimdiye kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadık. Güvenilir ekibi tam donanımlı ve sertifikalıdır. Gerekli olan tüm eğitimi almışlardır. Üstelik deneyimleri..
KÖPEKLİ KORUMA
Eskişehir Köpekli Koruma Hizmeti Karahan Şirketler Grubu K9 özel güvenlik hizmeti, özel olarak eğitilmiş köpeklerle sağlanan bir güvenlik türüdür. Güvenlik konusunda personelin en önemli yardımcılarından olan K9 köpekleri, özel şartlarda..
KIYMETLİ EŞYA KORUMA
Eskişehir Kıymetli Eşya Koruma Hizmeti Karahan Şirketler Grubu olarak, değerli eşya ve kıymetli evraklarınız, konusunda deneyim sahibi silahlı personellerimiz ve tüm güvenlik donanımlarına sahip zırhlı araçlarımız ile Türkiye’nin her yerine..
ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ
Karahan Şirketler Grubu, çeşitli organizasyonların güvenliğinin sağlanması konusunda gerekli tecrübe ve yetkinliğe sahip bir özel güvenlik firmasıdır. Organizasyon başlamadan gerekli yasal izinlerin takibinden başlayarak özel güvenlik izinlerinin alınarak insanların belli..
BİNA VE TESİS GÜVENLİĞİ
Bina ve tesislerin güven içinde bulunmasını sağlamak amacıyla, elektronik ve fiziki güvenlik tedbirlerini uygulayarak, olası tehditleri önlemek. Site ve Özel Konutlar Güvenliği Hizmeti; Site ve Özel Konut maliklerinin istekleri doğrultusunda..
SİTE VE TOPLU KONUT GÜVENLİĞİ
Site ve konut sakinleri haricinde site veya konuta giriş yapmak isteyen kişilerin sadece site sakinlerinin onayı neticesinde giriş yapılmasının sağlanması, site veya konut araç otoparklarında araçların güvenliğinin sağlanması,ziyaretçi araçlarının site..
VIP KORUMA
VIP yakın koruma güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunda az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede güvenlik hizmeti sağlamaktayız...
TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ
ETKİLİ VE ESNEK TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ. TÜM ÇÖZÜMLERİMİZDE HER BİR MÜŞTERİNİN İSTEK VE İHTİYAÇLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK YENİ YÖNTEMLER GELİŞTİRMEK SURETİ İLE TEMİZLİĞİN KALİTESİNİ VE PERSONELİN ÇALIŞMA KOŞULLARINI İYİLEŞTİRMEKTEYİZ. GENEL..